Rreth nesh

Shenzhen Sinotec elektronike Int'l Limited është një sipërmarrje të teknologjisë e specializuar në kërkimin shkencor, prodhimin dhe shitjen e produkteve digjitale. Specializuar në kërkimin dhe prodhimit USB flash drives, karta SD dhe produkteve të përafërta dhe periferikësh.
Filozofia jonë e biznesit:
produkte të cilësisë së lartë, ofrimit me kohë të lartë, mbështetje profesionale dhe të fuqishme teknike, shërbim të gamë të plotë. Ne gjithmonë të kryer veten në "shitje dhe shërbime në një", sipas nevojave të klientit, kërkesat e tregut, do të vazhdojë të hapë produkte të reja dhe inovative, me shumë konsumatorë në shtëpi dhe jashtë vendit për të krijuar një marrëdhënie afat-gjatë të bashkëpunimit.

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

WhatsApp Online Chat !