за нас

Шенжен Sinotec Електронски INT'L Ограничена е висока технологија претпријатие од областа на истражување, производство и продажба на дигитални производи. Специјализирана за истражување и производство на USB флеш дискови, SD картичка и сродни периферни уреди и производи.
Нашиот бизнис филозофија:
висок квалитет, испорака на високо-време, професионални и силна техничка поддршка, целосен опсег на услуги. Ние секогаш себеси да извршат "продажба и услуги во една", во согласност со потребите на клиентите, барањата на пазарот, ќе продолжи да се отворат нови и иновативни производи, со голем број клиенти во земјата и странство да се воспостави долгорочна соработка односи.

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Куп

WhatsApp Online Chat !